ריהוט לבן – טרנד פופולרי או שאתם חייבים כזה?

ריהוט לבן – טרנד פופולרי או שאתם חייבים כזה?

ריהוט לבן בהחלט נראה מדהים. כיום הוא מספר אחד בתעשיית הרהיטים המודרנית. בואו ננסה לדון מדוע זה קורה ואם באמת שווה לקנות ריהוט לבן לעיצוב הבית שלכם.

 

זה דבר שצריך לחשוב עליו.

 

שאלות ודיונים גדולים נראים סביב ריהוט לבן. כמובן, זה לא ייראה טוב בכל תפאורה, זה באמת עניין גדול מהם הצבעים בקומות שלכם, הקירות שלכם, ומה המראה הכללי של המקום שיש לכם. רוב הרהיטים הלבנים ייראו נהדר לחלוטין במקום שיש בו יתרון של צבעים בהירים או שחור/לבן, כמו קירות ירוקים ואדומים כהים, שטיח שחור וכו'. יתר על כן, ריהוט לבן יכול להיראות טוב בחדר עם צבע רגיל, די מסורתי: גוונים חומים בצבע צהבהב, חום, גוונים שזופים וכו'. אבל הוא ייראה אקסטטי לחלוטין במקומות עם קירות/רצפה בהירים.

 

ראשית, זה נהדר לשים לב לחלקים המוצעים עם סט סלון (אם אתם מקבלים אחד מאתר אינטרנט, לרוב יש להם חלק של 'הולך נהדר עם' באותו עמוד). החלקים האלה הם בדרך כלל תוצרת של אותו מפעל, מה המשמעות של אותם חומרים/צבעים שיש להשתמש בהם. כמובן, אתם יכולים להשיג כבר סלון צבעוני 'מהגוני' ולקבל שולחן קפה עם צבע 'מהגוני', אבל אף אחד לא באמת יכול להבטיח ששני החלקים האלה יתאימו.

 

הוויכוחים והספקות הגדולים מגיעים גם כאשר שוקלים רהיטים לבנים כשנזכרים בכך שלבן, ככלל, הוא ככל הנראה הצבע 'הנקי ביותר' שיש. הוא לא סופג אור, הוא פשוט משקף אותו (להיפך משחור, כמובן. אגב, ריהוט שחור הוא שני אחרי לבן, ודי קשה לשמור על הניקיון שלו). ובכן, כמובן שלא משנה אם רהיטים לבנים מתלכלכים בקלות יותר מכל ריהוט צבעוני אחר – זה פשוט בולט יותר על משטח לבן, זה הכל. הדבר נכון גם לגבי מכוניות, כידוע.

 

בחיים האמיתיים, זה באמת לא משהו שצריך לדאוג בגללו. ריהוט לבן אינו דורש שום טיפול מיוחד, כמו שאנשים חושבים, זה פשוט אמור להיות מטופל יותר בזהירות, זהו. אין שום דבר מפואר במיוחד.

 

רהיטי עור לבן לא מתלכלכים בקלות – חוץ מזה, עור, כמו החומר המוערך ביותר בתעשיית הרהיטים, ניתן לניקוי בקלות רבה בעזרת מגבת או נייר רטוב. כל הספות הישנות, ריהוט לחדר המגורים, חוץ מזה שהם נראים נהדר, הם גם יהיו בני לוויה נהדרים עבורכם בסלון שלכם במשך השנים, עם ניקוי נכון ותחזוקה שוטפת.

 

ריהוט מודרני מבריק כמו שולחנות אוכל, כסאות, עמדות טלוויזיה או שידות עוברים ניקוי באותה צורה שבה מנקים כל ריהוט מבריק מאוד – מספיק מגבת נייר עם חומר ניקוי לחלונות או כל פיתרון אחר מאותו סוג.

 

כך שלמרות המחשבה הפופולרית, ריהוט לבן אינו דבר שצריך לפחד ממנו. אם אתם חושבים שהוא ייראה טוב בבית שלכם, יתאים טוב לעיצוב שלכם – קדימה, רוצו לקנות אותו! אין על מה להתחרט, כי האורחים שלכם יהיו המומים מהריהוט המדהים הלבן שיישב בסלונכם: ריהוט לבן הוא סימן אמיתי לחשיבה לא סטנדרטית, רעיונות עכשוויים ובית מודרני.

סגירת תפריט