שתו אלכוהול בחכמה ומנעו צורך של עורך דין למשפט פלילי

שתו אלכוהול בחכמה ומנעו צורך של עורך דין למשפט פלילי

השפעות האלכוהול, איזון השימוש וכיצד להמנע ממצב שבו תצטרכו עזרתו של עורך דין למשפט פלילי?

אלכוהול, אחד המשקאות ההיסטוריים ביותר בעולם כשבכל תרבות הייתה הגרסה שלה. מטרתו היתה הנאה ובילוי ולרוב הוא נשתה בהקשר חברתי ולשם הרגעות הגוף והנפש. כיום, ישנם מקרים רבים שבהם עורך דין למשפט פלילי צריך להתערב ולעזור לאדם ששתה אלכוהול למען ההנאה באופן לא אחראי כך שחשוב לוודא שמאזנים את צריכת האלכוהול ומאפשרים הנאה עם אחריות.

למה אחריות? אתם מעוניינים לשתות ולהנות. מי חושב בכלל על עורך דין פלילי ועל משפט, כלא, קנס ושלילת רשיון. אנו רוצים להנות. אך, חייבת להיות ההבנה של השפעות האלכוהול וחייבת להיות תכנית פעולה איך לאזן בין השתייה לבין הנדרש לשמור על עצמכם ולוודא שאינכם פוגעים באף אחד.

השפעות האלכוהול

צריכת אלכוהול היא חוקית. זה נכון. אך אין דינה כדין שתיית תה או מיץ. האלכוהול משפיע ישירות על המוח ותאי העצב עצמם. בהליך איטי, ככל שהשתייה נמשכת, האלכוהול הורס את התאים העצביים וקשרים שונים במוח הנדרשים להמשך פעילותו התקינה. פגיעות כמו קוגניציה לקויה, בעיות זכרון וכושר שיפוט לקוי נראות אצל כל אלו ששותים באופן רציף ובכמויות גדולות.

השפעה התנהגותית מוכרת היא תחושת ישנוניות, כבדות וחוסר שליטה על חלקי הגוף השונים. דבר המשפיע על המוטוריקה הגסה כמו העמידה וההליכה היציבה, והמוטוריקה העדינה כמו אחיזת חפצים בידיים.

השפעה חיובית מקדמת שתייה היא הסרת החסמים החברתיים והתנעת האדם ליצירת קשרים חברתיים, ליוזמה, לדברנות ולבטחון עצמי גבוה יותר מאשר היה לו ללא האלכוהול.

כל ההשפעות יכולות להתגבר ולהוביל להתנהגויות שיפגעו בצד השני כמו בריונות ופגיעה פיזית בגלל שיפוט אירוע לא נכון. התנהגויות אלו יכולות להוביל לחיפוש אחר עורך דין למשפט פלילי. אירוע חברתי יכול להפוך בקלות לסיוט משפטי שישאר גם לאחר שהשפעת האלכוהול תעבור.

כיצד לאזן את צריכת האלכוהול?

כשמדובר על צריכת אלכוהול מוגזמת כמובן שאין איזון. אך, במקרים אחרים ניתן לצרוך את האלכוהול באופן בטוח ומאוזן.

היות והאלכוהול משפיע על הכבד שאחראי על פירוק רעלים. ניקוי הגוף באופן תקופתי יקלו על הכבד וישפרו פעילות.

הפעילו שיקול דעת מבחינת תדירות וכמויות השתייה. אפשרו לגוף הפסקה והתאוששות. מטרת השתייה היא חשובה ויש להבדיל בין שתייה חברתית בימי שישי לבין שתייה יומיומית לדיכוי מצב נפשי ירוד.

היבט נוסף חשוב הוא תחושת המסוגלות שהוא מקנה שאינה אמיתית ותואמת מציאות. אתם יכולים למצוא את עצמכם נוהגים ברכב או באופנוע מתוך בטחון שאתם מתפקדים. אך, אין זה כך. טעות קטנה יכולה להוביל לאסון שיהרוס חיים שלמים. גם אם תעזרו בסיוע של עורך דין למשפט פלילי לא תוכלו להזיז את השעון אחורה ולמנוע את האסון. השתמשו באלכוהול באופן מאוזן ובשיקול דעת.

סגירת תפריט