מטפחות מעוצבות

מטפחות מעוצבות

ההנחה  הבסיסית, ומן הסתם, הנכונה, היא שאין כמעט אישה המוותרת על הופעה נאה. בעיקר, במרחב הציבורי ולכן, היא מקפידה מאוד על הבגדים אותם היא לובשת. להשלמת המראה, משתמשות נשים רבות באקססוריז למיניהם, תכשיטים, סיכות שיער, וכמובן, גם מטפחות מעוצבות לראש, לצוואר וכדומה. בניגוד לפריטים אחרים, המטפחות עשיות אף הן מסוגי בד למיניהם מה שמחייב התאמה מרבית לבגד. לעיתים, המטפחות משלימות אותו ומוסיפות לו, ובמקרים אחרים, הן נבחרות בצבעים היוצרים קונטרסט ייחודי מושך עין ותשומת לב. הבחירה הינה עניין של עיתוי, סוג האירוע אליו היא הולכת, טעם אישי, הרצון לעורר עניין או, לחילופין, לא להתבלט, וקיימים, אפילו, אלמנטים של מצבי רוח ונפש וכדומה.

מבחר רב

כך, מבלי להתאמץ יתר על המידה, ניתן למצוא מבחר מטפחות מעוצבות לכל מטרה. יש נאות ומבדים איכותיים המיועדות לאירועים חגיגיים משפחתיים, לאירועי תרבות, למסיבות, לאירועים עסקיים, מטעם העבודה ועוד. מטפחות אחרות מותאמות ליום יום, ליציאה לסידורים, לעבודה, למשרות ייצוגיות ועוד. ניתן למצוא טורבן המאופיין בבד ארוך, או בובו העוטף את כל השיער ומספק לו נפח נאה. אלו מתאימים מאוד לנשים מהמגזר הדתי אשר חייבות לכסות שיער ראשן. יש אחרות אשר מגיעות עם כפתורים וגומיות לצורך התאמת הקוטר לכמות השיער, יש מטפחות נצמדות לשיער אשר מניחים על הראש ללא קשירה ועוד. כולן מגיעות במגוון צבעים והדפסים.

התאמה לנשים ממגזרים שונים

עיצוב מטפחות נעשה תוך כדי חשיבה על נשים בגילאים שונים ממגזרים דתיים וחילוניים וחתך סוציו אקונומי רחב – כי לכל אישה מגיע תשומת לב. הרצון הוא, שכל אחת תוכל לרכוש לפחות מספר מטפחות. כך, היא תוכל להתאימן לצבע השיער והעיניים, לגוון העור, למבנה הראש והפנים, לסוג השיער ועוד. ככל שתהיינה בגרדרובה מטפחות רבות יותר, כן, תתרחבנה האפשרויות להתאמת המטפחת למלבוש היומי. הגמישות הזאת הינה נהדרת לכל אישה באשר היא ואשר שואפת לשנות הופעתה מעת לעת, אבל תמיד – לרענן אותה. מה שמוסיף  היא היכולת לקשור רבות מהן בשיטות שונות – מה שמעניק אפשרויות נוספות.

בחירה ורכישה

את המטפחות ניתן לרכוש באתר הנאה של המעצבת אשר מספק, בנוסף, מידע רב סביב כל הנושא כולל סרטוני הדרכה לגבי שיטות קשירת השיער. לכל מטפחת יוצמדו תיאור טכני ותמונה ויתווספו גם פרטים הכוללים: מחירים, אמצעי תשלום, זמן אספקה ועוד. יחד עם זאת, ניתן גם להגיע אל חנות המעצבת, לראות את המטפחות מקרוב, למשש אותן, לקשור אותן על הראש, להתרשם ולרכוש. כל מטפחת בקולקציה היצירתית מיוצרת עם מחשבה רבה על העיצוב, מרקם הבד ועל הסיטואציות האפשריות לשימוש בהן. העובדה שהמטפחות נועדו בעיקר לשיער ולצוואר, מוסיפה רבות לצורך בהן. העובדה היא, שלרוב, מביטים תחילה בפנים והרושם הראשוני קובע רבות. למטפחות מעוצבות יש משקל רב בחשיפה  הראשונית הנ"ל.

סגירת תפריט