5 רעיונות עיצוב פטיו מודרניים למסעדה שלכם

5 רעיונות עיצוב פטיו מודרניים למסעדה שלכם

העונה לארוחות בראנץ' בחוץ, ארוחות צהריים עסקיות מזדמנות וארוחות ערב רומנטיות כבר כאן. בטח, כושר היכולת הקולינרי שלכם מזהיר עם תפריט למזג האוויר החם, אבל האם המרחב החיצוני שלכם מזמין מספיק? האם האורחים חוזרים לעתים קרובות? אם עיצוב הפטיו המודרני של המסעדה שלכם יכול להיראות טוב יותר עם מעט רענון לכבוד הימים הסואנים שלפניכם, התכוננו לקבל השראה.

 

כשאתם שולפים את השולחנות והכיסאות מהאחסון ומתחילים לסדר את פינת האוכל שלכם בחוץ לעונה החמה, ייתכן שתיתקלו באופן טבעי בכמה תכונות שחוקות או בסגנונות מיושנים הזקוקים למעט רענון. לפני שאתם פותחים שמשיות ומושיבים אורחים בפטיו, רעננו את העיצוב שלכם ושקלו לבצע את העדכונים הבאים שחברת סולריס פתרונות הצללה ריכזה עבורכם:

 

צרו מסלולי הליכה מסבירי פנים. חשבתם על מעברים רחבים, אפילו משטחי קרקע ומעקות ליד מדרגות, אבל האם שקלתם היכן אתם ממקמים את אזור הישיבה שלכם? הזמינו את האורחים להיכנס עם אדניות צבעוניות, נוף שנשקף מהפטיו ותכונות של מים כדי ליצור רושם ראשוני מתמשך לפני תחילת הארוחה.

 

הוסיפו טרקלין בידור. כאשר רשימת ההזמנות מלאה, הציעו מרחב חיצוני נעים להירגע בו בזמן שהאורחים שלכם מחכים ששולחן יתפנה עבורם. אנחנו אוהבים את הרעיון של ספות וכסאות מקובצים תחת פסלי צל מודרניים ליצירת אווירה נינוחה של סלון. בסופי השבוע, שכרו נגן גיטרה או כנר כדי להוסיף עוד שכבה של אווירה. כאשר הערבים הם קרירים, הוסיפו מחממים למיניהם.

 

הגדירו בר פטיו משני. לחוויית אוכל מזדמנת יותר, אפשרו לאורחים להתקרב לבר הזה בזמן שהם ממתינים לשולחן או למשקה לאחר הארוחה. זה מעודד תנועה בחלל החיצוני, ומאפשר לסועדים להעריך באופן מלא את העיצוב והנוחות שיצרתם במקום. פינת ישיבה קטנה בסמוך לבר, כמו קאבנות פרטיות, היא מושלמת למסעדות המארחות פגישות עסקיות או חגיגות קבוצתיות לעתים קרובות.

 

עיצוב אשכולות לישיבה אינטימית. כדי להעצים את הפרטיות, השתמשו בחוצצים בקירות סלע, ​​עציצים גדולים, עצים חיים או טלאי עשב מטופחים כדי לערוך מחיצות של שלושה או ארבעה שולחנות. זה נותן לאורחים את האשליה שהם במקום קטן יותר בסגנון בית קפה. זה כנראה ימשוך זוגות בזמן ארוחת הערב או כל מי שמחפש לברוח ממסעדות עירוניות צפופות לנוף מרענן של אמא טבע.

 

היכונו לשינויי מזג האוויר. בין אם השמש מרגישה קצת חמה מדי ובין אם יורד קצת גשם של עונות מעבר, היו מוכנים עבור האורחים כך שיוכלו ליהנות בנוחות מהארוחות והמשקאות שלהם. שמשיות לגינה מציעות נופים יפים מעל שולחנות האוכל וכן הגנה מפני האלמנטים של הטבע. אם המסעדה שלכם נמצאת באזור עם אקלים משתנה, שקלו להוסיף תכונת חימום אופציונלית לכל שמשיה כדי לספק חום ממוקד בדיוק במקום שבו הוא נדרש.

 

כשאתם מעדכנים את עיצוב הפטיו המודרני שלכם, שמרו תמיד על הנוחות והבטיחות של האורחים שלכם בחזית מחשבותיכם. האם אתם מוכנים לדון בתוכניות שלכם עם גורם מקצועי המתמחה באלמנטים מסחריים של עיצוב חיצוני? צרו עמנו קשר עוד היום.

סגירת תפריט