המדריך שלך לתכונות טבעות אירוסין

המדריך שלך לתכונות טבעות אירוסין

אם אתה חושב על הצעה, סביר להניח שאתה יודע הכל על 4 הצילומים של בחירת יהלום, אך אל תתעלם מהחשיבות של הגדרות טבעת האירוסין. התפאורה מחזיקה את היהלום המושלם הזה וקובעת את המראה הכללי של הטבעת. תוכלו למצוא עיצובים ייחודיים רבים בכל סוג של הגדרת טבעות בחנות הטבעות לחתונה, אך הבנת היסודות של כל סוג הגדרה היא הצעד הראשון בבחירת הטבעת המושלמת עבור בן / בת הזוג שלך, https://keyzarjewelry.co.il/  ריכזה עבורכם את כל המידע להגדרות טבעות אירוסין!

 

היתרונות והחסרונות של הגדרות עיקריות

כשמדובר בהגדרות טבעת יהלום, שום דבר לא יותר קלאסי ופופולרי מאשר הגדרת החודים. סוג זה של הגדרה משתמש בחתיכות קטנות דמויי טופר כדי להחזיק את היהלום במקום. טבעות אופייניות כוללות ארבע עד שש שיניים לכל יהלום. הגדרות שן מאפשרות ליהלום להתמקד במרכז הבמה מכיוון שאין הרבה מתכת שמחזיקה את היהלום במקום. ככל שיש לטבעת יותר שיניים, כך היהלום מאובטח יותר. עם זאת, יותר מדי שיניים, במיוחד על יהלום קטן, יכולות להשתלט ולהסתיר חלק גדול מהאבן.

 

שיניים מגיעות בצורות שונות, כולל שטוחות, מחודדות, מעוגלות וצורת V. החודים בצורת V עובדים בצורה הטובה ביותר על צורות אבן מסוימות, כולל נסיכה, לב, מרקיזה ואגס, כדי להעניק לפינות המחודדות של יהלומים אלה הגנה מתאימה. עבור אבנים בגזרת אמרלד, חודים שטוחים הם בדרך כלל הטובים ביותר.

 

היתרונות של הגדרות שן כוללים:

 

תצוגת אבן: החודים הם דקים וממוקמים בצורה אסטרטגית כדי לאפשר להראות יותר מאבן מאשר בסגנונות הגדרה אחרים.

אור מוגבר: קצוות וזוויות פתוחות על האבן בסביבה החודית מאפשרים לאור נוסף לזרוח. על טבעת יהלום, המשמעות היא זוהר רב יותר. לאבני חן בצבע כהה יותר, חשיפת האור מעניקה לפנינה מראה בהיר יותר.

ניקוי קל: מכיוון שיותר מהאבן נחשפת במצב שיניים מאשר בסוגי הגדרה אחרים, קל יותר לנקות את הטבעת.

אבן מוגבהת: החודים מחזיקים את היהלום לעיצוב מוגבה. זה מוסיף לנראות האבן.

 

שקול את החסרונות של הגדרות שן לפני ביצוע הרכישה, הכוללים:

 

מעט פחות אבטחה: רק פיסות מתכת דקות מחזיקות את האבן במקום, מה שעלול להגביר את הסיכון לנפילת האבן מהטבעת. עם זאת, הגדרות שיניים בדרך כלל אמינות ובטוחות. אנו ממליצים לכל לקוחותינו לבקר בחנות טבעות הנישואין אחת לחצי שנה לניקוי ובדיקה חינם כדי להבטיח כי היהלומים שלהם מאובטחים בטבעותיהם.

פחות הגנה: באותם קווים, הגדרת שן מספקת פחות הגנה לאבן החן מאשר הגדרות אחרות. אין מתכת לאורך הצדדים כדי להגן על היהלום או אבן החן מפני נזק, ולכן קצוות האבן רגישים לנזק.

סגירת תפריט