מה כולם צריכים לדעת על אוננות

מה כולם צריכים לדעת על אוננות

האם ידעת שאוננות היא הפעילות המינית הפופולרית ביותר כיום? בעוד שכמעט כולם מאוננים, עדיין יש כמה תפיסות שגויות לגבי המרדף הזה בן הגיל הזה. פרופסור לפיזיולוגיה ומדעי המוח, מרתה ס. רוזנטל, PH.D.,  כתב בבלוג לאחרונה בנושא האוננות לפסיכולוגיה היום כשהוא משתף גם במידע מעשי וגם בכמה עובדות בלתי צפויות המתוארכות הרחק בהיסטוריה.

 

לדוגמה, בעוד שהחשיבה הרווחת יכולה להיות שאנשים במערכות יחסים מאוננים פחות, זה למעשה לא המקרה בכלל. דווח כי לאוננות יש קשר חיובי עם חיי המין הפעילים. זה הגיוני במיוחד כשחושבים על כך שאוננות, כפי שקובע רוזנטל, אינה רק מעשה מענג אלא פעילות בריאה שיכולה להפחית לחץ ולחץ דם. אז זה עשוי להיות פחות על להיות לבד ויותר על החוויה ואחרי ההשפעות. אז מי – צעיר או מבוגר – קוצר את היתרונות הרבים של אוננות ולעיתים קרובות יותר?

 

ניתן לשדרג את האוננות עם בובת סקס.

 

 "מדגם מייצג לאחרונה של כמעט 6,000 גברים ונשים בגילאי 14-94 מצא שרוב האנשים אוננו בזמן כלשהו בחייהם, אם כי התדירות תלויה במין, בגיל, בבריאותו ובהרגלי המין של האדם. מרבית הממצאים אינם מפתיעים: גברים נוטים יותר לאונן מנשים, ובקרב אלה שאוננים גברים עושים זאת בתדירות גבוהה יותר מאשר נשים. בני נוער וסטודנטים במכללות מדווחים על התדירות הגבוהה ביותר של אוננות, בממוצע פעמיים עד שלוש בשבוע "

 

כאשר הנוף החברתי של ימינו הופך פתוח יותר ויותר לשיח מיני, יתכן שזה מפתיע לדמיין תקופה בה נערכה מחלוקת כה רבה על האוננות. עם זאת, קורנפלקס הומצאו למעשה על ידי ג'ון קלוג כדרך לדיכוי הליבידו ורבים טענו בטעות כי הערכה עצמית רכה הובילה למספר מחלות ומוגבלויות בתקופה הוויקטוריאנית.