5 הטיפים המובילים לשימוש בקופונים

5 הטיפים המובילים לשימוש בקופונים

  1. התנהג מבחינה אתית

הכנסתי את זה לטיפים לקופונים שלי כי אני מרגיש מאוד לגבי זה. אחד הרעיונות המהותיים ביותר בקופונים הוא כיצד לעשות זאת מבחינה אתית, כך שהיצרנים ימשיכו להחזיר קופונים לחנויות מכולת.

 

בוצע נכון ואתי, קופונים הם win-win לכל המעורבים. נעשה באופן שגוי, קופונים הם בהחלט מצב בו תפוח רע (צרכן מרמה) יכול לקלקל את הקנה לכולם.

 

חשוב להחיל את הקופונים על פי התנאים המצוינים בחזית, בתוך תאריך התפוגה הנקוב ולמוצר שצוין. קנייה ומכירה של קופונים בדרך כלל לא נראית מכוערת, והיצרנים מכבידים על קופונים שעוסקים בתהליך זה, או עם אתר גזירה, Ebay או מי שזורק לאשפה כדי להכניס.

 

קופון אתי כרוך בקניית העיתון בו נמצאים הכניסות, אפילו מספר עותקים. הכנסות שהושגו בדרכים אחרות עשויות להיחשב כמושגות שלא כדין והקופונים מבוטלים ואינם ניתנים להחזר.

 

  1. קופונים למסחר

יש אתרי קופונים באינטרנט שיש להם פורומים שבהם חברים יכולים להחליף קופונים שהם לא רוצים בתמורה שהם צריכים. זו יכולה להיות דרך יקרה ביותר להשיג קופונים שאולי לא תוכל לקבל אחרת.

אני ממליץ על האתר https://cheaphotelstelaviv.co.il/.

 

בנייה ושמירה על מוניטין של היותך מתוזמן, אמין ונדיב יבטיח שהמסחר בקופונים שלך יעבור טוב מאוד. מי שמתלווה תלוי במערכות יחסים אלה כדי שיהיה להם גישה למספר מסוים של קופונים, או קופונים מאזורים שונים, כדי לשפר את חסכונותיהם.

 

  1. להבין הנחות

קופונים והנחות הולכים יד ביד. פעמים רבות, קמעונאי יקבל הנחה על כרטיס מתנה בסך 10 דולר כאשר אתה קונה מצרכים של 50 דולר. אתה יכול לקנות מצרכים בשווי 50 דולר, לצמצם את הכיס באמצעות מכירות וקופונים ועדיין לקבל הנחה בבוקינג. לאחר מכן, תוכלו להוציא את כרטיס המתנה בסך 10 דולר על טיול מכולת עתידי, כדי לסייע בהפחתת הסכום לאחר הקופון בחנות המכולת הזו.

 

  1. למד את אמנות העסקה

קופונים רבים, כשהם מבצעים קופונים בפעם הראשונה, נדהמים מהעסקאות שהם יכולים לתפוס על ידי צפייה במודעות, איסוף הקופונים ותזמון הרכישות שלהם כראוי. לפעמים, עם זאת, זה יכול להוביל למצב שבו קופונים מנסים להבקיע כל עסקה שמתנהלת והיא דרך לפשיטת רגל ולחץ.

 

מי שבקיא בשימוש בקופונים יודע שלחנויות רבות יש מחזורי מכירה ושאם מוצר ימכר עכשיו, הוא כנראה יוצע גם במכירה בעוד 8-12 שבועות. כל עוד תאריך התפוגה של הקופונים הוא הרבה בעתיד, המשך והמתין אלא אם כן יש צורך מיידי ולחץ.

 

ללמוד כיצד לאגור את גודל המשפחה שלך, באמצעות קופונים, יעזור לך להיות מסוגל לתזמן את המחזורים כראוי. האגירה תטופל בהודעה עתידית.

 

  1. קופונים שפג תוקפם

מומחים לקופונים יודעים שגם לקופונים שפג תוקפם יש שימוש טוב. ניתן לשלוח אותם לבסיסים צבאיים ולשמש אותם על ידי משפחות המתגוררות בבסיסים אלה כחצי שנה נוספת לאחר התפוגה. זו דרך טובה לתמוך בחיילינו ולוודא שהתלושים אכן יתרגלו, גם אם זה לא על ידי האדם המקורי שמדפיס אותם.

 

ישנם אתרים רבים שבהם אתה יכול להירשם ולהקצות לבסיס אליו תשלח את הקופונים שלך כשיפוג.

למשל קוד מבצע לבוקינג 2020 יכול להיות פג תוקף.

סגירת תפריט