ההבדל בין טבעות אירוסין לטבעות נישואין

ההבדל בין טבעות אירוסין לטבעות נישואין

גם לטבעת האירוסין וגם לטבעת הנישואין חשיבות מיוחדת בהתקדמות של מערכת יחסים. כל אחת מהן מייצגת הבטחה (אחת של נישואין, אחת של החיים ביחד) ונושאת עמה אחריות כבדת משקל. אך בעוד שהן דומות במובנים רבים, יש ביניהן גם הבדלים ניכרים שעשויים להשפיע על תהליך הבחירה. אם אתם מרגישים שרק טבעת האירוסין היא זו שדורשת בדיקה מיוחדת, אתם לא יכולים לטעות יותר. במובנים מסוימים, בחירת טבעת נישואין מתאימה היא חשובה עוד יותר. 

 

הנה מספר דרכים שבהן שתי הטבעות שונות זו מזו ומדוע עליכם לשקול את בחירתן בזהירות:

 

בתור התחלה, ישנם ההבדלים הפיזיים הברורים. באופן מסורתי, טבעת האירוסין היא סוליטר (יהלום בודד המורכב על פס פשוט), אם כי כל עוד יש אבן מרכזית גדולה, נראה שכמעט כל דבר מקובל בימינו. טבעת הנישואין, לעומת זאת, היא בדרך כלל פשוטה יותר, אם כי היא כוללת לעיתים אבנים קטנות (כמו עם טבעת נצח או סט חתונה הכולל את טבעת האירוסין וטבעת הנישואין המשלימה) או שיש לה מוטיב, ביטוי משמעותי, או הבטחה שנחרטה עליה.

 

ואז, יש את הפער במשמעות שיש לקחת בחשבון. גם הכוונה והפעולה שמאחורי שתי הטבעות הללו שונות באופיין. כשמעניקים טבעת אירוסין ניתן לעשות זאת במספר דרכים, שלרובן יש משמעות מיוחדת לזוג המסוים. אין דרך נכונה להציע נישואין. לעומת זאת, החתונה בפועל מחייבת עמידה בתקנים מסוימים. ראשית, על בני הזוג, מבלי להיכשל, לשזור את חייהם זה בזו. יתר על כן, טבעת האירוסין מציבה שאלה ואילו טבעת הנישואין מסמלת את התשובה. ניתן לפרק קשרים הרבה יותר בקלות לפני הנישואין מאשר להתגרש כשכבר נשואים זה לזו.

 

אף על פי שעל פני השטח נראה ששתי הטבעות הללו מייצגות את אותו הדבר, זה פשוט לא נכון. אז אתם בוודאי צריכים להקדיש זמן לבחירת טבעת אירוסין מתאימה, אך אל תחשבו שהפעולה הזו מסתיימת שם. יש לשים לב עוד יותר לטבעת הנישואין, במיוחד מכיוון שהיא הסמל של הקשר המשותף שלכם, גם ביום שבו אתם אומרים "כן" לבני הזוג שלכם מתוך רצון לבלות את שארית חייכם יחד.

סגירת תפריט