רידג'וולס ממנה את קאשיף בראון לשף-מנהל החדש

קייטרינג רידג'וולס, אחד הקייטרינגים הגדולים והמפורסמים, הודיע ​​לאחרונה על מינויו של קאשיף בראון לשף-מנהל החדש שלו.
השף בראון שימש בעבר כסושף-מנהל של רידג'וולס במהלך כהונה של שש שנים, לאחר שעזב בשנת 2017 להיות סושף בבית הלבן. אחרי שבילה את השנתיים האחרונות בצבירת ניסיון אדיר בקייטרינג לבית הלבן, לארוחות נציגי המדינה והמשפחה הראשונה, קאשיף בראון חוזר לרידג'וולס עם חזון קולינרי רענן ותפריטים עכשוויים.

"אנו כה נרגשים להחזיר את השף בראון לרידג'וולס", אומרת סוזן לאק, מנכ"לית רידג'וולס. "לקאשיף יש נקודת מבט אותנטית ויצירתית הנובעת משפע של חוויות ייחודיות. המאכלים ופרופילי הטעם שלו תוססים, וניסיונו בקייטרינג, עם רידג'וולס בפרט, הופך אותו לשף פרטי המושלם להוביל את התוכנית הקולינרית שלנו."

בוגר בית הספר הבינלאומי לקולינריה במכון לאמנות בוושינגטון, סיים קאשיף לימודי התמחות בריסטורנטה זפלין הנודעת באורוויאטו במהלך לימודיו. הוא בישל בכמה מהמסעדות והמטבחים המוערכים בניו יורק ובלאס וגאס, כולל בית ג'יימס בירד. הוא למד גם תחת כמה שפים ידועים ומשפיעים שלהם הוא זוקף חלק ניכר מהמיומנות וההצלחה שלו, כולל אנג'לו סוסה, כריס ביישר, כריסטוף טנאה-קרבן, אלישיה סטיוארט ולורנצו פולגרי. רשימת לקוחותיו ואירועי הקייטרינג שלו היא רחבה, ומורכבת מאירועים אינטימיים עבור דיפלומטים עולמיים וסלבריטאי עלית, ואירועים מרכזיים עם רשימת אורחים של למעלה מ-2,000 איש.

השף בראון נולד בגיאנה, שם בילה את גיל ההתבגרות שלו במשחקי קריקט וספורט אחר, ובישל לצד אמו במטבח. שם הוא פיתח אהבה לרכיבים צנועים וטעמים נועזים בגיל צעיר, והוא נושא את הזכרונות האלה כהשראה לפילוסופיה הקולינרית שלו בימינו.

"אמנם חלק גדול מהאימונים שלי התמקדו בטכניקה צרפתית, כמו גם בפרופילי טעם אסייתיים, אבל אני גם אוהב לעשות כיף ולחדש", אומר השף בראון. "היו רגעים שהצלחתי להחדיר קצת מהסיפור שלי למנות קלאסיות על ידי הוספת נגיעה של טעם גיאני או קריבי, ולדעתי אלה בסופו של דבר מוסיפים כנות והצלחה לאוכל. אני אוהב קייטרינג כי זה באמת מאפשר לי לחקור ולשחק עם מטבח מגוון מאוד. בסופו של יום, הכל קשור לשימוש במרכיבים הטובים ביותר ופשוט ליצור כל מנה עם מטרה ותשוקה."

השף בראון נשוי לאהובתו מהתיכון, ד"ר סולן פונג, ולהם שני בנים. הוא כבר החל לפתח מושגי תפריט טריים לתוכנית הקולינרית של רידג'וולס שתושק לסתיו/ חורף 2019, כולל שני פריטים קלאסיים שבוצעו בדרכים בלתי צפויות, וחידושים קולינריים חדשים עם מצגות יצירתיות לאירועים מעוצבים בהתאמה אישית.

רידג'וולס היא חברת קייטרינג מפורסמת ביותר באזור וושינגטון העסקי-בינלאומי מזה יותר מ-90 שנה. הצוות מורכב משפים עטורי פרסים, מעצבי אירועים וצוות ארגוני המספקים אירועים עסקיים ופרטיים יוקרתיים.