אילו שיטות חיבור מומלצות לתוספות שיער זמניות?

אילו שיטות חיבור מומלצות לתוספות שיער זמניות?

תוספות שיער הן חלק מהמראה המשודרג של נשים בכל העולם. הביקוש לתוספות שיער זמניות רק הולך וגובר. במיוחד, כשמתקרב הקיץ, ונשים מעדיפות להשתמש בתוספות בעיקר לאירועים מיוחדים. כדי להקל על השימוש ולשמור על התוספות והשיער הטבעי, מומלץ להיעזר בשיטות חיבור נוחות כאשר רוצים לחבר את התוספת הזמנית לשיער הטבעי.

 

מהם היתרונות של תוספות שיער זמניות לעומת תוספות קבועות

 

נהוג לחשוב שתוספות שיער קבועות איכותיות יותר מתוספות זמניות. יש גם היגיון מסוים בסברה שהתוספות הקבועות יותר איכותיות. למשל, תוספות שיער קבועות צריכות לעמוד במבחנים מאתגרים שרובם קשורים למפגש עם מים, מקלחות, ים או בריכה. וכדי לעמוד באתגרים, הן חייבות להיות חזקות ואיכותיות יותר. ומעל הכל, הן צריכות להיראות טבעיות אחרי כל אתגר, שזה באמת, עניין מאתגר. זאת אחת הסיבות, שיש לא מעט נשים, שמעדיפות תוספות שיער זמניות, שצריכות למלא תפקיד חשוב רק באירועים מיוחדים, ולא חייבים אותן בלי הפסקה. היתרון של תוספות שיער זמניות, טמון בהגדרה שלהן, הן זמניות, הן עולות על הראש רק מתי שצריכים אותן, ולא צריך לדאוג להן או להיות משועבדים אליהן כי הן הפכו לחלק בלתי נפרד מהמראה החיצוני.

 

למה חשוב לבחור בתוספת שיער איכותית

 

לפעמים הבחירה בתוספת שיער זמנית קשורה לכמה סיבות, חלקן כלכליות, חלקן עקרוניות ואחרות. המטרה המשותפת לכל מי שרוכש תוספת שיער זמנית או קבועה, זהה. כולן, או אפילו כולם, רוצים תוספת שיער שתיראה טבעית כשהיא מתחברת לשיער הטבעי. חשוב לצאת מנקודת ההנחה, שתוספת שיער אנושי, תמיד תיראה יותר טבעית מתוספת שיער סינטטית, גם אם התוספת הסינטטית תהיה באיכות גבוהה. כדי להגיע לתוצאה המבוקשת, רצוי לבחור בתוספת איכותית, שניתן יהיה גם לעבוד איתה ובסופו של תהליך, היא תשאיר את הרושם שמדובר בשיער ארוך טבעי ולא בתוספת מלאכותית.

 

איך מתאימים את תוספת השיער שתיראה טבעית ומרשימה

 

הצעד הראשון להתאים תוספת שיער זמנית לשיער הקיים, היא לקבל ייעוץ ממי שמתמחה בנושא. מספרת לאזר לוי תוספות שיער מתמחה בטיפולים של חיבור תוספות שיער, קבועות או זמניות ומסייעת ללקוחותיה בבחירה של התוספת המתאימה. תוכלו לקבל ייעוץ מקצועי, חינם מספר מומחה שיסייע לכם לקבל החלטה חשובה בקשר למראה החיצוני שלכם. במיוחד כשמדובר בשיער, שהוא אלמנט מרכזי בהופעה של כל אישה, ייעוץ מקצועי יכול להוביל אתכם לקבל את ההחלטה הנכונה, שבכל מקרה, תהיה הנכונה והמתאימה ביותר מבחינתכם.

 

חיבור תוספות שיער באמצעות פליפ אין

 

שיטת החיבור של פליפ אין היא שיטה חדשה בארץ והיא מתבססת על שלוש שורות ארוכות של שיער המחוברות אחת לשנייה ולחוט שקוף אשר עובר ביניהן. החוט משמש כאלמנט המחבר בין השיער הטבעי לתוספות השיער. התוספות מגיעות צבועות בצד אחד בצבע הטבעי של השיער ובצדן האחר, הן צבועות בצבע בהיר או כהה יותר, כדי להעניק עניין או לגוון את מראה השיער.

 

חיבור תוספות שיער באמצעות קליפסים

 

התהליך של חיבור תוספות השיער באמצעות קליפסים מתאים לאירועים מיוחדים, ופופולארי מאד בקרב כלות, שזה הערב החשוב בחייהן, והן רוצות להיראות טבעיות, אך גם רוצות שיטת חיבור שניתן לשחרר אותה במהירות. התוספות מגיעות מוכנות כשבקצה שלהן קליפסים שהוכנו מראש. בעזרת קליפס אחד גדול יוצרים שבילים שאליהם יתחברו תוספות השיער ולא ניתן יהיה להבחין שמדובר בתוספות. השיטה פשוטה ביותר, והיא רק דורשת דיוק ביצירת השבילים שאליהן יתחברו התוספות. אופן הסרת תוספות השיער שהתחברו באמצעות הקליפסים, אפילו יותר פשוט מהחיבור עצמו, כאשר לחיצה על הקליפסים משני הצדדים בכיוון ההפוך, משחררת אותם מהחיבור.

 

סגירת תפריט