כיצד ליצור סרטון יוטיוב שישיג צפיות

כיצד ליצור סרטון יוטיוב שישיג צפיות

יש לכם את הכותרת המושלמת למטה, הוספתם את כל התגים והתיאורים הנכונים, קידמתם את הסרטון כמו משוגעים, הסרטון שלכם מצחיק בהחלט, ובכל זאת מספר הצפיות לא הצליח לעלות ממש. זה יכול להיות די מתסכל לשפוך את ליבכם ונשמתכם ליצירת סרטון יוטיוב מעולה ולא לקבל את מספר הצפיות המגיעות לו.

 

אין ספק, יוטיוב הוא מקום נהדר לשווק את העסק שלכם. עם יותר ממיליארד שעות של סרטונים שנצפו ביוטיוב מדי יום, מדובר במספרים גדולים שאין להתעלם מהם. אך באופן מפתיע, רק 9% מהעסקים הקטנים בארה"ב משתמשים ביוטיוב לצורכי שיווק. למרבה המזל, זה נותן לכם יותר ויותר סיכויים להתבלט.

 

צוות המומחים של film-e-good ריכזו עבורכם טיפים וטריקים כדי לקבל ביקורות טובות.

 

הוסיפו הערות בכל הסרטונים

ביאורי הוידאו ביוטיוב הם בועות טקסט שמופיעות מדי פעם במהלך סרטון. הערות אלה הן דרך נהדרת להגדיל את הצפיות בסרטון היוטיוב שלכם ​​עוד יותר. אתם יכולים גם לקשר את ההערות כדי לקחת את הצופים לסרטון אחר או לערוץ שלכם ולעודד צפיות נוספות.

 

צרו פלייליסטים

משווקי יוטיוב רבים אינם מבינים את הפוטנציאל הגלום בפלייליסטים. רשימת השמעה היא קבוצה או סדרת סרטונים המנגנים בסדר, בזה אחר זה. לדוגמה, אם יש לכם מוצר, אתם יכולים להעלות כמה סרטונים הקשורים למוצר הזה ולהכניס אותם לפלייליסט אחד. לכן כאשר הצופים מחפשים סרטוני אנימציה, הם יכולים לקבל גישה לכל רשימת ההשמעה. מכיוון שסרטוני פלייליסט מתנגנים אוטומטית בזה אחר זה, מספר הצפיות בערוץ שלכם יכולות לעלות.

 

השיגו מנויים נוספים

מנויים הם הדרך הטובה ביותר להשיג צפיות נוספות על כל סרטון חדש. אחרי הכל, אנשים שנרשמו לערוץ שלכם מעוניינים למעשה להקשיב למה שיש לכם להגיד. הם יקבלו הודעה אוטומטית בכל פעם שתעלו תוכן חדש. ככל שיש לכם יותר מנויים, תקבלו צפיות רבות יותר.

 

צרו תוכן נושא

אנשים מעוניינים לראות מה הטרנדים הכי חמים או מה רלוונטי כיום. ודאו שאתם יוצרים תוכן למה שמתרחש ברגע זה. זה יכול להיות סרטון על עניין ויראלי, ביקורת פארודית על סרט פופולרי שזה עתה יצא, או שזה יכול להיות כל דבר שקשור לחדשות הנוכחיות וכו'. פירוש הדבר שהסרטון שלכם יופיע בסרגל הצדדי או ברשימות וידאו מומלצות של סרטונים פופולריים שקשורים לנושא הסרטון.

 

הסרטון שאתם מעלים בערוץ הרשמי שלכם חייב להיות מצוין. שירותי הפקת הוידאו שלנו מוודאים שהסרטון שלכם מושלם בכל מה שקשור לאיכות שלו. אם אתם מחפשים חברת הפקת וידאו מובילה, צרו איתנו קשר.