חכו רגע, אמרתם שמשיות צד?

חכו רגע, אמרתם שמשיות צד?

השמש לעיתים קרובות הופכת את המרפסת והחצר שלכם למקום שלא נוח לשהות בו במשך שעות בכל פעם, ואם מתחיל לרדת גשם, אתם עלולים למצוא את עצמכם נכנסים הביתה בבת אחת פתאום. זה יכול להיות לא נעים אם זה קורה במהלך אירוע כמו מסיבת יום הולדת או ארוחת חג. שמשיית צד תגרום לכם ולאורחים שלכם ליהנות מהחצר, ואולי אפילו להעדיף אותה על פני המרחב הפנימי של הבית.

הבאנו לפניכם כמה טיפים מהמקצוענים של https://www.alum-haifa.co.il

 

שיפור המראה המעוצב של החצר

שמשיות צד זמינות בגדלים וצבעים שונים, ומאפשרות לכם לבחור בשמשיה שתתאים לסגנון של החצר שלכם. לא משנה אם אתם רוצים ליצור אווירה מסוימת, או שאתם רק מעוניינים במראה  מתוחכם ומודרני יותר, לבטח תוכלו למצוא שמשיית גן שתשדרג את המראה של המרפסת או החצר שלכם.

 

אפשרויות שימוש מגוונות

ניתן להשתמש בשמשיות צד במספר דרכים. השימוש הברור הוא לספק צל בחצר האחורית או במרפסת. אבל בעלי בתים רבים משתמשים בהן גם כדי להגן על ריהוט הגן שלהם מפני השמש והגשמים. אחרים עושים שימוש בשמשיות צד מעל בריכת השחייה שלהם. מאחר שהכלור המצוי במים מגביר את רגישות העור שלנו לקרינת UV של השמש, שמשיות למעשה מגנות על העור ועל הבריאות הכללית בזמן שנהנים בבריכה.

 

הגנה מפני פגעי מזג האוויר

הדבר האחרון שאתם רוצים במסיבת גן שלכם הוא גשם. שמשיות צד לא רק מספקות הגנה מפני הגשם, הן גם יכולות להכיל קבוצה גדולה של אנשים, אוסף של כיסאות ואפילו כמה שולחנות. גם אם יירד גשם במהלך כל המסיבה, תוכלו להמשיך ליהנות מבלי שזה יהרוס לכם את האירוע. יתירה מזאת, שמשיות צד מיוצרות באמצעות חומרים מיוחדים המגנים עליכם ועל משפחתכם מפני קרני ה-UV המזיקות שנפלטות מן השמש. על פי מחקר שנערך לאחרונה, שמשיות צד יכולות לחסום עד 99% מקרני ה-UV, בעוד ששמשיות רגילות חוסמות רק 75% מהן.

 

סוף סוף אתם באמת נהנים מלהיות בחוץ

שמשיות צד לא רק מגנות עליכם מפני גשם ושמש, הן גם מעניקות עיצוב יפה לחצר או למרפסת שלכם. בנוסף, שמשיות אלה מאפשרות לכם באמת ליהנות מהחצר או מהמרפסת שבביתכם. תארו לעצמכם שאתם קוראים ספר תחת שמשיית הצד היפה והחדשה שלכם בשבת שטופת שמש, חשבו כמה כיף זה יכול להיות. דמיינו לעצמכם ארוחת ערב רומנטית, עם נרות וורדים המובילים לשולחן ערוך ומעוצב היטב. אתם באמת יכולים ליצור מקום מהנה וחיוני שכזה בחצר או במרפסת שלכם באמצעות שמשיית צד וריהוט גן יפים.

סגירת תפריט