הכירי – התכשיטים שישלימו לך את הסטייל

הכירי – התכשיטים שישלימו לך את הסטייל

זירת התכשיטים לא מפסיקה להתחדש בטרנדים מרעננים שמתמזגים עם הלוק האופנתי ומעניקים את הטוויסט המבוקש. אילו סוגי תכשיטים ישביחו את המראה ויוסיפו נגיעה מעניינת? הכרות עם המגמות והבשורות העכשוויות. מבול של תכשיטים לפנייך…

אלמנטים של חורף – מחממים את הלוק
באופן טבעי, זירת התכשיטים מיישרת קו עם המוטיבים המאפיינים אותה וניתן לראות צבעוניות מונוכרומטית בין העגילים, השרשראות והצמידים שמתאימים לפלטת הגוונים המזוהה עם העונה. כמו כן, אלמנטים אומנותיים בהשראת החורף כמו למשל, קליפ שטוח בדמות של פתית שלג, טבעת נטיפי קרח, טיפת טל מנצנצת ושרשרת כסף של שברי קרח מנצנצים, קריסטלים מרהיבים בהשראת FROZEN הסרט האגדי ומוטיבים מתקופת חג המולד המלווה באפקט החורפי המזוהה עמה. הטבע נמצא בכל – הרעיון, בצורות ובמוטיבים בין אם מדובר בעץ, עלים והחיבור מורגש בשלל הפריטים. כמו כן, התכשיטים בעלי בוהק מודגש.

האצילות מחייבת – סגנון על זמני
המראה האלגנטי המעודן הזה בדמות עגילי כסף צמודים במראה כתר או טבעת עם חיתוך מיוחד של כתר. לצדו ניתן לראות גם תכשיטים רומנטיים בצבע רוז' וכן אלמנטים של לבבות, מפתח מלכותי והתכתבות עם סגנון הוינטאג' שבולט גם בזירת האופנה. קווים נקיים ומינימליסטיים.
זוהי העונה של העגילים הצמודים שמתמזגים עם כובע קלאסי וצמידי המחרוזת עם הכדורים הקטנים. מי שחשקה נפשה לשבור את האווירה הסולידית תוכל לעשות זאת עם טבעות בשילוב קריסטלים רקועים בצבעוניות מתפרצת בין אם כחול אקווה אופנתי או ירוק מנטה. אפשר כמובן לבחור את הצבע בקונטרסט לבגד הנבחר או להפך, להמשיך את הצבע הדומיננטי בבגד גם עם התכשיטים הנבחרים.

העונה הזאת את הכוכבת – נוצצת למרחקים
לצד הקווים הליניאריים והעיצוב השקט, אפשר לנצל את הטיימינג לצאת מאזור הנוחות בדמות תכשיטים נוצצים יותר. כמו למשל, עגילי הג'יפסי החישוקים שנושאים אקט הצהרתי מעניין או עגילים תלויים עם בלוט ועלים, נוצות, כוכב נופל, חלת דבש ועוד עגילים משובצים בזירקונים ומיני זירקונים נוצצים שמדגישים מאוד את המראה. גם בגזרת השרשראות אפשר לראות עיצובים עשירים בחרוזים, חיבורי לבבות ועוד תליונים רבי עוצמה שבולטים מעל הסריגים והשכבות עשירים בזירקונים וחריטות ייחודיות.

חפשי את הטאץ' הפרסונאלי – מה המזל שלך?
מוזמנת לחפש העונה תכשיט שייצג אותך ויישא את הסמלים המועדפים עליך. כך למשל, ניתן לראות העונה תכשיטים שעוצבו בהשראת גלגל המזלות כאשר ניתן לבחור את התכשיט הנושא את הסמל של המזל שלך לפי תאריך הולדתך ומופיע בדוגמת צארם שניתן להוסיף לצמידים ולשרשראות בסיס ולשנות את המראה והקונספט של התכשיט, כל פעם מחדש.

לכל תכשיט יש צורה
המשחק הגיאומטרי בולט במיוחד בזירת התכשיטים השוברים את הצורניות המסורתית. כך למשל, כובשים את הלוק קליפסים בזוויות גיאומטריות מעניינות, שרשרת כסף בזווית גיאומטרית ייחודית וכן טבעות פתוחות, טבעת מעוינים וצמידים פתוחים ועוד יציאה מהקווים בדמות תכשיטים מרהיבים באיכות הגבוהה ביותר.

 

סגירת תפריט