אירוע בלתי נשכח עם עגלות קפה

אירוע בלתי נשכח עם עגלות קפה

השכרת עגלת קפה הינה חברה מובילה בתחום השכרת עגלות קפה בישראל. הצוות שלנו עובד איתכם לתכנון חוויה בלתי נשכחת לאורחים שלכם, בין אם אתם מארחים מפגש אינטימי או אירוע תאגידי גדול.

 

האם אתה יכול להתאים את ההזמנה שלך להשכרת עגלת קפה נייד?

בהחלט! אנו רוצים שיהיה לכם ולאורחים שלכם חווית קפה מהנה. אנו מציעים מגוון חבילות ואפשרויות להתאמה אישית של עגלת הקפה שלכם לאירוע שלכם.

 

קפה הוא חיוני בכל אירוע בו תרצו שאנשים ירגעו, ישוחחו ויהנו מהפסקה בין פגישות או דיונים. אתה יכול לשמור על דברים פשוטים עם תערובות הקפה הרגילות שלנו, או להוסיף מגוון עם קפה מיוחד ותערובות פרימיום. הצוות שלנו משתף איתך פעולה בכדי להסביר את חבילות הסט שלנו או ליצור חבילה בהתאמה אישית לאירוע שלכם.

מארחים אירוע ארגוני ומעוניינים שיהיה חזית ומרכז המותג שלכם? אנחנו יכולים לעטוף את העגלות שלנו כדי להציג את הלוגו או צבעי החברה שלך. אנו יכולים לארגן כוסות קפה בהתאמה אישית, כך שהלקוחות והאורחים שלכם יחוו את לוגו החברה שלכם בכל לגימה. אם בחרתם להביא בריסטות לאירוע שלכם, אנו שמחים יותר ללבוש את חולצת החברה שלכם.

לפעמים אתה רוצה יותר מקפה! עבור שותים שאינם שותים קפה אנו תמיד ממלאים את העגלות שלנו בתה ושוקולד חם. שפר את חוויית המשקאות על ידי הוספת חטיפים מתוקים או טעימים לעגלה שלך. צרו קשר לדיון באפשרויות קייטרינג.

השכרת עגלות הקפה שלנו מאפשרת לך להתאים אישית את חווית האורחים שלך, עם מגוון של קפה, אלטרנטיבות ללא קפה, וקייטרינג.

 

החשיבות של עגלת קפה ניידת 

זה אולי לא נראה שעגלת קפה ניידת תהיה חיונית לאירוע הבא שלך, אבל זו טעות, וזו הסיבה:

 

אתה יכול להתמקד באורחים או בלקוחות שלך. לקראת האירוע שלך, הצוות שלנו עוזר לך לעצב את החבילה המושלמת. אנו מבטיחים שהעגלה מלאה, בהתבסס על האורחים הצפויים שלך, והיא מטפלת הן בהקמה והן בהסרה. נוחות זו מאפשרת לכם להתמקד בהיבטים חשובים אחרים של האירוע שלכם, כמו למשל היערכות לפגישה או הקמת החדר. הוספת barista לעגלת הקפה שלך היא לא חובה, אך מומלצת מאוד. בריסטה ישעשע את האורחים שלכם ויסייע להם בבחירת הקפה שלהם. הבריסטה גם עוקב אחר העגלה, כך שתוכלו להתמקד בביקור אצל האורחים שלכם. העגלות שלנו מושלמות להציע קפה לאורחים או ללקוחות שלך מבלי שיהיה צורך להגיש אותם בעצמך.

זה שומר על לקוחותיך מאושרים ומעורבים. זה יכול להיות אפילו טוב יותר אם יש פינוקים מתוקים או מלווים המלווים את המשקה שלהם. בקייטרינג שלנו, אין נפח מינימלי נדרש – אנו יכולים להגיש התכנסויות קטנות או גדולות.

הימנע מהשקעה בתחנת קפה משלך. רכישה, תחזוקה ואחסון של מכונת הקפה והמטחנה שלך, והאספקה ​​הנלווית לכך יכולה לקחת הרבה כסף, זמן ומרחב. הימנע מאחסון מכונה, כוסות שאריות ושאר אביזרי משקאות על ידי שימוש בעגלת הקפה הניידת שלנו לכל האירועים שלך.

מדוע הלקוח צריך להשתמש בהשכרת עגלה

עם ניסיון של למעלה מעשרים שנה ולקוחות רבים, השכרת עגלת קפה היא המובילה בתחום קייטרינג הקפה. 

 

סגירת תפריט