4 דרכים לחתוך את ההוצאות החודשיות שלך

4 דרכים לחתוך את ההוצאות החודשיות שלך

כשג'ן ואני התחלנו לראשונה במיזמי התרמילאים שלנו לפני 7 שנים, חברים, משפחה ורבים מהאנשים הזרים שאלו כיצד קיבלנו את הכספים לכך. היינו עשירים? זוכי לוטו בריאים? לחקור על הכסף של אמא ואבא?

 

בקיצור: לא. אחת הסיבות העיקריות שהצלחנו לראות את העולם בתקציב כה הדוק הייתה ממשהו שאני אוהב לכנות מנטליות חסכנית. במילים פשוטות, היינו מודעים לכל דולר ודולר שחסכנו עבור מה שהוא יקנה לנו בדרכים.

 

אותו קופון בסך 20 דולר שמצאנו רק למלון שלנו? זה עוד 4 ארוחות בווייטנאם!

 

100 הדולרים שחסכנו לקחת את הרכבת במקום מטוס? עכשיו נוכל לצאת למסע הקיאקים ההוא!

 

את הדולר הזה שהרמנו הרגע מהקרקע? מדהים, בונוס קפה !!!

 

האמת היא שהמנטליות הזו לא רק התחילה לנו בדרכים. זה משהו שתרגלנו מאז ילדותנו מגידולנו הצנוע.

 

בין אם אתה חוסך לטיול גדול, לימודים או סתם האייפון האחרון, הפוך את זה למנטרה שלך:

 

כל דולר שנחסך או הוצא צריך לעבוד בשבילך!

 

אחת הדרכים הקלות ביותר לעשות זאת היא לייעל את ההוצאות החודשיות שלך. מתי לאחרונה החלפת בנק, כרטיס אשראי או ביטוח? זה כנראה עבר זמן מה – וזה בדיוק העניין.

 

שינוי חד פעמי בחשבונות החודשיים שלך יכול לשלם דיבידנד לשנים הבאות.

 

להלן 4 הוצאות חודשיות שאתר הקופונים הגדול ג'מיקס ריכז עבורכם:

 

  1. הרוויחו בכל רכישה באמצעות כרטיס אשראי מתגמל

זה אולי נראה אינטואיטיבי שכרטיס אשראי יכול לחסוך לך כסף. אבל תגמולי נסיעות או כרטיס אשראי בקאשבק מזכים אותך בנקודות או במזומן על כל רכישה אחת שאתה מבצע.

המצרכים, הדלק, המעבר שלך, ההזמנות של אמזון – אם אתה לא מרוויח נקודות או כסף על כל רכישה, אתה משליך כסף בחינם. רק דאג לשלם את מלוא החשבון שלך מדי חודש כדי שלא תשלם שום ריבית!

 

במקום להשוות בין המון אפשרויות כרטיס אשראי בעצמך, השתמש באתר השוואת כרטיסים. הם מדרגים את כל הכרטיסים על סמך התכונות שאתה מחפש, כמו תגמולי נסיעות וקאשבק, או צרכים ספציפיים יותר, כמו העברת יתרה או כרטיסים לאנשים עם אשראי רע.

 

  1. חתכו את ביטוח הרכב שלכם

ביטוח רכב הוא אחת ההחלטות שרוב האנשים מקבלים פעם אחת, ואז לעולם לא יסתכלו עליו שוב. אבל תחשוב על זה – אתה משלם את ההוצאה הזו בכל חודש.

 

אלא אם כן אתה מתנגש ברכב שלך כל חודש אחר, מעבר הוא מאמץ חד פעמי קל שיחתוך את ההוצאות שלך לטובה.

 

אם אתה אמריקאי, אתה יכול לחסוך לעצמך את זמן הקניות באמצעות Insure.com, אתר השוואת ביטוח רכב. בממוצע, המשתמשים שלהם מוצאים חיסכון של 540 דולר, ותוכלו לחסוך אפילו יותר (עד 20%) אם תצרפו ביטוחים אחרים (למשל בית). אלה חסכון עצום למאמץ קטן! פשוט הזן מידע בסיסי ומספר אפשרויות ביטוח יופיעו בטבלה להשוואה.

 

  1. הגדל את הריבית בחשבון החיסכון שלך

בזכות האינטרנט יש כיום בנקים ללא סניפים שקיימים רק ברשת. ומכיוון שהעלויות שלהם נמוכות כל כך, הלקוחות מקבלים ריביות הגבוהות פי 21 מהממוצע הארצי.

 

אני אגיד את זה שוב: אתה יכול להשיג פי 21 את הריבית על החיסכון שלך בכל חודש, פשוט על ידי שמירת הכסף שלך בבנק אחד במקום אחר.

 

הרבה אנשים מפחדים מבנקים באינטרנט מכיוון שהם חושבים שהכסף שלהם לא בטוח. עם זאת, בנק לגיטימי יהיה מבוטח FDIC (או CDIC בקנדה ו- ASIC באוסטרליה). פירוש הדבר שאם הבנק סגר חנות, הממשלה תבטיח שתקבל את כספך בחזרה.

 

  1. קבל תוכנית טלפון עם החבר'ה הקטנים יותר

אמנם מפתה להשיג את שירות הטלפונים הסלולריים שלך מספק רשת גדול, אך אתה יכול לקבל את אותו השירות עבור חלק קטן מהמחיר עם חברה קטנה יותר.

 

לדוגמא, למרות שיש יותר מ -130 ספקי סלולר בארצות הברית, כולם פועלים רק ב- 1 מתוך 4 רשתות עיקריות: AT&T, Sprint, T-Mobile ו- Verizon.

 

אתה יכול בקלות לחסוך $ 20- $ 30 לחודש תוך קבלת אותו כיסוי ואפילו יותר נתונים. כל מה שנדרש הוא שינוי חד פעמי לספק הטלפונים שלך כדי ליהנות מחיסכון לשנים הבאות.